Zjisti, co všechno můžeš díky své vrozené síle dokázat!

Připoj se zDARma k 5denní výzvě "Objev sílu (nejen) svého živlu a využij ji pro sebe"! Poznáš, jak čtyři základní elementy ovlivňují Tvůj život, objevíš své silné stránky a naučíš se vybalancovat všechny prvky v sobě pro radostný a harmonický život.

Objevení a pochopení živlů je zásadní pro Tvou vnitřní rovnováhu.

Cítila ses někdy tak šťastná, že jsi radostí plakala? Voda.

Přestala jsi někdy chodit kolem horké kaše a pojmenovala věc pravým jménem? Země.

Už jsi někdy vyskočila ze židle a vyhrkla rázné "Ne"? Oheň.

Měla jsi někdy nutkání okamžitě začít pracovat na svém nápadu? Vzduch.

Dovol mi představit Ti živly...

Vesmír a vše uvnitř něj byly vytvořeny ze 4 živlů, tj. oheň, voda, vzduch a země. Všichni se skládáme ze samotné struktury vesmíru. A právě z tohoto důvodu mají 4 živly tak hluboký dopad na náš život. Každý člověk má osobnost, která odpovídá jednomu nebo více prvkům. Každý má jiný mix, což vysvětluje, proč jsme tak rozdílní.

Když pochopíš, jak elementy ovlivňují tvé myšlení, chování a emoce, otevřeš dveře hlubokému porozumění sama sobě i lidem kolem sebe.

Nalaď se na svůj živel a proměň svůj život!

Co ti výzva přinese

Každá lidská bytost má osobnost, která odpovídá jednomu z prvků, a když zjistíš, který prvek v Tobě převládá, budeš schopná nejen lépe porozumět sama sobě, ale i druhým. V 5denní živlové výzvě zdarma Tě čeká odhalení, které bude mít zásadní dopad na Tvůj život.

Dozvíš se:

  • jaký je Tvůj nejsilnější živel
  • jak využít jeho darů
  • jak jej vybalancovat v případě, že se z dobrého sluhy stává špatný pán

Čeká na Tebe:

  • popis jednotlivých živlů
  • užitečné tipy, které můžeš rovnou vyzkoušet v praxi
  • meditačně-taneční ladění pro dosycení kvality Tvého slabého nebo chybějícího prvku

Přihlas se do 5denní živlové výzvy zDARma, objev sílu svého živlu a nauč se ji využít!

Začínáme v pondělí 23. května!

Co Tě ve výzvě čeká

Den 1 | Čtyři živly

Čeká na Tebe online kvíz, který Ti pomůže určit Tvůj (převažující) živel. Výsledek je důležitý, bude se Ti hodit v následujících dnech hned několikrát. Mimo to se dozvíš, proč se vůbec hovoří o čtyřech živlech a jak funguje systém těchto základních elementů.

Den 2 | Oheň

Prožiješ den s ohnivým živlem. Představí Ti svou slunnou stránku i stín své síly. Zažiješ meditačně-taneční ladění, které Tě spojí s protilehlým elementem, s vodou. Prostřednictvím této kreativní cesty procítíš dar ženského plynutí a smyslnosti.

Den 3 | Voda

Naladíš se na vodu, její obraz podobající se klidné hladině i nebezpečnému příboji. Zažiješ meditačně-taneční ladění, které Tě spojí s protilehlým elementem, s ohněm. Prostřednictvím kreativního vyjádření v sobě zažehneš vášeň a rozhodnost.

Den 4 | Vzduch

Seznámíš se se vzduchem. Poznáš, že dokáže být osvěžující jako lehounký vánek i ničivý jako tornádo. Zažiješ meditačně-taneční ladění, které Tě spojí s protilehlým elementem, se zemí. Prostřednictvím této kreativní cesty zakořeníš ve stavu klidného bytí a odevzdání.

Den 5 | Země

Dotkneš se země, která umí být jak nejúrodnější krajinou, tak i jako vyprahlá poušť. Zažiješ meditačně - taneční ladění, které Tě spojí s protilehlým elementem, se vzduchem. Prostřednictvím kreativního vyjádření rozproudíš energii v sobě a dovolíš si být nespoutaná.

Bonusový den

Psss! To je zatím tajemství... Jelikož je bonusový den mým narozeninovým dnem, stát se může cokoliv:-) Možná na Tebe čeká překvapení v podobě dalšího živlu, možná meditace propojující živly s čakrami. Můžeš se začít těšit. Podrobnosti se dozvíš včas.

Přidej se do skupiny Ženské sdílení a užij si výzvu s dalšími.

Nejčastější otázky

+ Kdy výzva začíná a kdy končí?

Výzva začíná 23. května ráno a končí 27. května večer.

+ Kde výzva probíhá?

Online. Každý den obdržíš e-mail do své schránky, tak ji sleduj. Od úterý 24. května se vždy od 19 hod uvidíme u vysílání meditačně-tanečního ladění. Odkaz ti rovněž přijde mailem. Pokud si chceš výzvu užít naplno i s dalšími ženami a sdílet své nadšení nebo aha momenty, vstup do FB skupiny Ženské sdílení.

+ Jak dlouho budu mít přístup k obsahu výzvy?

Všechny informace, tipy a odkazy na meditačně - taneční ladění budou ve FB skupině Ženské sdílení k dispozici ještě několik dnů po skončení výzvy. Nejpozději však do úterý 31. května 2022.

+ Kdo mě výzvou provede?

Slávka Turková, průvodkyně ženskými kruhy, workshopy a semináři a mentorka ženských meditací Mohednžodáro. Více informací o Slávce si můžeš přečíst zde.

+ Kolik mi výzva zabere času?

Přibližně 0,5 hodiny denně.

Jsi připravena objevit svou sílu a využít ji pro sebe?