Žij spokojený život podle své ženské přirozenosti!

Nabízím Ti individuální mentoring, prémiovou online službu, díky které se propojíš se svou ženskostí na hluboké úrovni a začneš využívat své dary v každodenním životě.

Slávka Turková

Vystihují Tě následující prohlášení?

Nosíš masku hodné a poslušné holčičky. Potřeby, přání i názory druhých jsou vždy důležitější než Tvé vlastní.

Přizpůsobuješ se druhým, protože máš strach být sama sebou. Vlastně ani netušíš, kdo jsi a kam směřuješ.

Chtěla bys žít život podle svého, ale nemáš tolik odvahy ani sebevědomí ustát si své volby a rozhodnutí?

Přeješ si být respektovaná a oceňovaná. Ráda by ses těšila z pozornosti okolí, ale bojíš se přiznat si to nebo se tak projevit.


Cítíš, že Tvoje ženskost postupně vadne pod tíhou každodenních povinností. Tvůj partner v Toběnevidí žádoucí ženu.

Jsi přetížená, vyčerpaná a vystresovaná. Všechno se Ti zdá šedivé. Postrádáš radost, nadšení, vášeň.

Pak je individuální mentoring pro Tebe to pravé!

Rozpoznej skrytá poselství své současné situace a posuň se směrem k tomu, po čem toužíš! 

Co je individuální mentoring

Prémiová online služba:

 • se silně transformačním potenciálem díky 100% pozornosti, kterou ženě věnuji

 • určená pro ženy, které nechtějí o tom, co prožívají, mluvit "veřejně" (například na ženském kruhu)

 • přizpůsobená časovým možnostem ženy, která má náročný rozvrh (nemůže se účastnit několikahodinových workshopů či seminářů)

Nalaď se na svou ženskou sílu a proměň svůj život!

Jak vypadá individuální mentoring v praxi

Konzultace

Začneme 10minutovou bezplatnou telefonickou konzultací, abychom se navzájem poznaly. Probereme Tvou aktuální situaci a ujasníme si, na čem budeme "pracovat". Pokud si sedneme, domluvíme se na online setkání.

Mini astro vhled

V této části se budeme věnovat tému, o kterém jsem si povídaly při konzultaci. Téma si zvědomíme, podíváme se na něj z různých úhlů pohledu a prostřednictvím různých metod. Jako základ využijeme astrologický vhled.

Meditace

V závěrečné části přejdeme ke zpracování tématu prostřednictvím aktivní meditace. Vysvětlím Ti postup, resp. názorně Ti jej předvedu, a meditací Tě provedu. Poté probereme Tvé prožitky a setkání uzavřeme.


Jaké benefity Ti individuální mentoring přinese

Doprožiješ (uvolníš) své emoce, aby sis mohla užívat více radosti a lehkosti v každodenním životě.

Zjemníš se a zpomalíš. Naladíš se na moudrost svého těla a vnitřní vhled (ženskou intuici).

Poznáš vlastní citlivost a její zdravé projevy. Začneš být k sobě laskavější a chápavější.

Pochopíš podstatu vztahu sama k sobě i ke druhým. Najdeš klíč k jejich zdravému fungování.

Porozumíš sama sobě, objevíš své dary, prožiješ vlastní hloubku a dotkneš se díky tomu své síly.

Ujasníš si, kam směřuješ, proč tam jdeš a co potřebuješ udělat, aby ses tam dostala.

Ceník

Individuální mentoring začíná úvodním setkáním, které Ti pomůže napojit se na svou ženskost okamžitě. Pokud však toužíš po zásadní osobní a životní proměně, doporučuji dlouhodobou spolupráci v trvání 2 - 6 měsíců. Setkávat se budeme každý týden nebo 1x za 14 dnů.

Úvodní mentoring

1 845 Kč

Co ode mě obdržíš:

 • 10minutová telefonická konzultace

 • 1x online setkání 90 - 120 minut

 • 1x mini astrologický vhled se zaměřením na to, co je relevantní pro Tvou situaci

 • 1x vedená meditace dle Tvých momentálních potřeb (aktivní meditace doprovázená muzikoterapeutickou hudbou)

Dlouhodobá spolupráce

1 600 Kč/1 setkání

Co ode mě obdržíš:

 • online setkání 90 - 120 minut (týdně nebo 1x za 14 dnů)

 • astrologický vhled ke každému setkání

 • vedená meditace dle Tvých momentálních potřeb (aktivní meditace doprovázená muzikoterapeutickou hudbou) při každém setkání

 • e-mailová podpora mezi jednotlivými setkáními

 • praktická & rychlá cvičení na doma

Každé online setkání se platí zvlášť. Můžeme se dohodnout na výhodnější ceně v případě předplacení služeb na určité časové období (balíček mentoringů).

Jak si zarezervuješ termín

 • Nejprve si zarezervuj bezplatnou telefonickou konzultaci v kalendáři. Nezapomeň uvést své telefonní číslo, abych Tě mohla kontaktovat. Pokud si sedneme, domluvíme si termín online setkání. Pokyny k němu i k platbě Ti zašlu e-mailem. Připojit se můžeš z notebooku nebo ze svého chytrého telefonu. Online setkání se platí předem, po úvodní bezplatné konzultaci (pokud se domluvíme, že společně budeme pokračovat). Samotná konzultace Tě k ničemu nezavazuje.

 • Pokud máš nějaké dotazy ke službě, napiš mi na info@slavkaturkova.cz. Ráda Ti odpovím.

 • Storno podmínky: Termín lze změnit nejpozději 24 hodin před domluveným online setkáním, jinak je považuji za uskutečněné. Vážím si svého času a děkuji Ti, že to respektuješ.

Co řekly o úvodním mentoringu

Už během telefonické konzultace bylo jasné, že jsme si se Slávkou sedly. Z jejího pozitivního, energického a moc milého hlasu jsem cítila, že jsme na stejné vlně. Bylo to jako mluvit s kamarádkou. O to víc jsme se těšila na mentoring. A opravdu, byl báječný! Slávka mi vypracovala mini astro výklad k mému tématu, objasnila mi to, co jsem potřebovala vědět a poté mi vybrala podpůrnou aktivní meditaci, kterou mě citlivě provedla. Při meditaci jsem se hezky uvolnila a napojila na své tělo. Všem ženám vřele doporučuji!

Petra Pear, krizová manažerka

Slávka dokáže neskutečně přesně vystihnout povahu, pojmenovat silné i slabé stránky. Úžasně propojila informace z astro výkladu i své nacítění a vhled do mé aktuální situace do srozumitelného celku, který mi předala. Poznala jsme se v každém drobném detailu, který zmínila, a zažila mnoho "aha" momentů. Mentoring se Slávkou předčil všechna má očekávání, a to i díky vedené meditaci, která je dokonalou nadstavbou všeho řečeného.

Zdeňka Krčmářová, průvodkyně kuchyní

Hned úvodní telefonická konzultace se Slávkou pro mě znamenala velké uvědomění a podporu. Následná dvouhodinovka byla moc příjemným zážitkem. Slávka mi pomohla najít odpovědi související s mými aktuálními tématy, jimiž jsou práce a poslání. Teď už je mi jasné "proč, s čím a jak" vědomě pracovat. Hezké zážitky mám z aktivní meditace, která mě uvolnila a dodala mi energii. Cítila jsme se krásně opečovaná. Děkuji!

Kateřina Diblíková, zdravotní sestra

Slávko, Tvůj mentoring byl přesný, jasný, výstižný a zajímavý. Měla jsem pocit propojení, výborného vedení a profesionálního přístupu. O aktivních meditacích pro ženy jsem dřív neslyšela a musím říct, že zažít jednu z nich byla velice příjemná zkušenost. Děkuji Ti, celé online setkání bylo moc fajn!

Maty Hlávková, personal styling

Tvoje mentorka: Slávka Turková

Při individuálním mentoringu vytvářím bezpečný prostor, v němž Ti umožňuji uvidět a prozkoumat různé aspekty sebe sama a vyčistit případné bloky, které Ti brání ve spojení s přirozeným ženským flow. Stavem, kdy to, co chceš, samo hledá a nachází Tebe.

Jakákoliv změna nikdy nepřijde z mysli, přichází díky s-ladění celé bytosti a přijetí všeho, co je uvnitř Tebe. Z místa přijetí a láskyplné laskavosti k sobě se můžeš naladit na to, co skutečně potřebuješ a proměnit svůj život zásadním způsobem. Velmi ráda Ti s tím pomohu.

Techniky & nástroje, se kterými se setkáš

Při online setkáních využívám své znalosti z astrologie, intuitivní vhledy, afirmace, vizualizaci, práci s energií, moudrost (mých průvodců i mou vlastní) a především aktivní ženské meditace Mohendžodáro, které umožňují dostat se k jádru problému a provést změny na velmi hluboké úrovni. Meditaci vybírám speciálně pro Tebe a je přizpůsobena Tvým potřebám v daném okamžiku. 

Pro koho je individuální mentoring určen

 • ženy od 18 let, které chtějí převzít odpovědnost za svůj život a tvořit jej dle svých představ a přání

Pro koho není individuální mentoring určen

 • ženy s akutním psychiatrickým onemocněním, které užívají medikaci


Upozornění: Vezmi prosím na vědomí, že mentoring není terapie. Může být doplňkem, nikoliv náhradou konvenčních lékařských nebo psychologických služeb. Stejně tak meditace nenahrazují lékařskou či jinou odbornou péči.

Vše, co potřebuješ k proměně svého života, je otevřít svou mysl a své srdce. Jsi připravena?